Нове знайоство цінною в дві тисячі гривень

У Ромнах 22-річна жителька міста скористалась довірою нового знайомого та поцупила з його картки 2 тисячі гривень. Наразі відносно дівчини поліцейські відкрили кримінальне провадження.

До Роменського відділу поліції надійшло повідомлення від 41–річного жителя міста про те, що з його картки зникли гроші. Чоловік підозрював у злочині свою нову знайому. Заявник розповів поліцейським, що ввечері відпочивав разом з товаришами на берегу ставка. Там він познайомився з молодою дівчиною, яка приєдналася до компанії. А коли потрібно було придбати все необхідне для продовження застілля, нова знайома визвалась сходити в магазин. Чоловік дав їй свою банківську картку, з рахунку якої зникли всі кошти та й сама картка, повідомляють РОМНИ СЬОГОДНІ.

Поліцейські швидко розшукали підозрювану. Нею виявилась раніше судима 22–річна жителька міста. Молода жінка зізналась, що скористалась довірою нового знайомого. І замість того аби віддати банківську картку, вирішили її привласнити. Пізніше зняла кошти, які за вечір витратила в одному з розважальних закладів міста.

У відношенні молодої жінки працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне їй загрожує ув’язнення.