У Лебедині відбудеться фотовиставка “Містика Лебедина”

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва запрошує лебединців та гостей міста 05 жовтня 2017 року (о 14:30) на відкриття виставки світлин «Містика Лебедина» Лілії Єфремової.

Повідомляє сайт ЛЕБЕДИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт ЛЕБЕДИН.

Це перша авторська виставка молодої лебединської фото-художниці. Головні творчі зацікавлення Лілії Єфремової вирізняються здатністю об’єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Фото-художниця чудово володіє різними техніками, сміливо використовує насичені кольори та гру світла і тіні. У своїх роботах нерідко йде за покликом таємних та містичних рухів підсвідомого. Навчалася у відомого художника Ігоря Швачунова.

Більшість її робіт показують втілення внутрішнього світу людини у поєднанні з природою. Ця перша професійна серія фото-художниці демонструє ситуації, які вона здатна подати як загадку, таємничі відносини між людьми з протилежних сторін об’єктиву.

Лебединська виставка об’єднує роботи кількох серій, що умовно поєднані за тематикою. Відкриття виставки пройде за участю автора, надаючи можливість гостям дізнатися більше про представлені роботи безпосередньо від їх творця.

Лебединські цінителі сучасного фотомистецтва можуть ознайомитися з виставкою «Містика Лебедина» упродовж місяця після її відкриття за адресою: пл. Волі, 17. Графік роботи художнього музею: вівторок-п’ятниця з 08.00 до 17.15, в суботу з 08:00 до 16:00. Тел. Для довідок: 2-18-81.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец