У Шостці стався теракт?

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомляє, що правоохоронці з’ясовують причини та походження гучного хлопка, що прозвучав на території Шосткинського відділу поліції.

Повідомляє сайт ШОСТКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт SHOSTKA-NEWS.

Вчора увечері, близько 21:00, працівники Шосткинського відділу поліції, котрі знаходились на робочих місцях, почули підозрілий гуркіт, від якого спрацювала сигналізація припаркованих біля відділу поліції автомобілів.

Аби з‘ясувати причини та обставини цієї події, до відділення з обласного центру прибула група експертів-вибухотехніків, які оглянули територію та провели всі необхідні в таких випадках заходи.
«Маємо заспокоїти громадськість, що майно та інженерні конструкції не пошкоджені, — говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Матеріальних збитків не завдано».
Як повідомив в. о. керівника Шосткинської місцевої прокуратури Павло Моісеєнко, у вечірній час невідома особа кинула на огороджену територію відділу поліції, за попередніми даними, саморобний вибуховий предмет, від розриву якого на асфальтному покритті утворилось пошкодження діаметром близько 10 см.  Вилучене покриття та залишки пристрою передані для проведення експертизи. У рамках провадження встановлюються всі обставини події.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

 

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми